Cieszę się bardzo ze mogę pracować z tak wspaniałymi parami, poniżej kilka opinii na temat mojej pracy.

1

Magda & Maciek
Tomasz jest mistrzem w tym co robi !! Był z nami 4 czerwca podczas naszego ślubu i wesela , przesympatyczny profesjonalista . Zdjęcia jakie dostaliśmy w albumie przerosły nasze oczekiwania , świetne, naturalne ujęcia , po 2 miesiącach znowu poczuliśmy się jak na swoim weselu !:) polecam współpracę z Tomaszem wie co robi i robi to idealnie !:)

2

Kasia & Mateusz
Tomek to profesjonalista ! U nas zaczęło się od sesji narzeczeńskiej, która do dziś wspominamy z mężem bardzo miło, a zdjęcia za każdym razem powodują wzruszenie. Tomek towarzyszył nam również na ślubie i wiemy że na zdjęciach ślubnych się nie skończy:) polecam wszystkim ! Bardzo dziękujemy że byłeś z Nami ! :)

3

Basia & Kuba
Zdjęcia z duszą. Najlepsze momenty wycinka Twojej historii na pewno zostaną uwiecznione przez Tomka! Człowiek z foto-duszą. Najlepszy :)

4

Halina & Piotr
Jesteśmy zachwyceni naszymi zdjęciami ślubnymi. W każdym z nich widać pasję Pana Tomka. Wszystkie nasze wymagania i oczekiwania zostały spełnione, łącznie z dość skomplikowaną i czasochłonną według nas sesją na motocyklach. Na ślubie praktycznie nie widoczny, wtapia się w tłum gości i robi cudne, naturalne zdjęcia. Kontakt szybki i łatwy.Polecamy serdecznie!

5

Sylwia & Piotr
Nasza przygoda zaczęła się od sesji narzeczeńskiej potem był ślub....i tak już zostanie na wszystkie możliwe okazję
Uwielbiamy

1

Najlepszy!!! zdjęcia, album z wesela, z sesji plenerowej - coś do czego człowiek chce wracać, coś pięknego. Polecam całym sercem - wspaniała przygoda �

2

Joanna & Kamil
Mam tyle pozytywnych słów w głowie, że nie wiem od czego zacząć..
Tomek jest artystą a jego prace to sztuka, do tego jest bardzo otwartą i sympatyczną osobą (co często nie idzie w parze). Ja jestem osobą, która nienawidzi oglądać się na zdjęciach, a tutaj czerpie z tego niesamowitą przyjemność. Jego prace są pełne emocji i detali. Widzi rzeczy, na które dużo osób nie zwróciłoby uwagi. Zdjęcia nie są przesadnie "wycackane", a prawdziwe. Jego profesjonalizm przejawia się nie tylko w świetnych kadrach ale także w podejściu do klienta, postprodukcji, umiejętności wykorzystywania światła, widocznemu rozwojowi.
Jeśli zastanawiasz się czy powierzyć w ręce Tomka uwiecznienie jednego z najważniejszych dni w swoim życiu nie zastanawiaj się, zrób to bez wahania.
Choćbym szukała jakiegoś negatywu w tej współpracy co by nie było tak ckliwie to nie da się :)
Dziękujemy.

CLOSE MENU